Co jsou technické výkresy?

Technické a stavební výkresyJde o součást dokumentace, která se používá především v oblasti stavebnictví, ale i dalších oborech. Technické výkresy jsou realizovány v určeném měřítku a musí obsahovat všechny nezbytné informace, nutné pro bezproblémovou a správnou realizaci stavby.

 

Nechte si zpracovat technický výkres od nás

I naše projekční kancelář pochopitelně nabízí v rámci svých služeb možnost nechat si technický výkres zpracovat právě od nás. Jak v souvislosti s plánovanou stavbou, tak i modernizací, rekonstrukcí nebo jakýmikoliv dalšími úpravami vaší nemovitosti. Objednejte si vypracování výkresů od nás, a to v krátké době, za velmi příznivou cenu. Kontaktujte nás a vše společně probereme.

 

Naše stavební výkresy jsou jednoduše přehledné

Naše stavební výkresy jsou unikátní v tom, že se v nich vyzná nejenom profesionál, ale mnohdy i člověk nezkušený. Jsou přehledné, díky čemuž je můžete využívat i vy sami, například pro plánování rekonstrukcí a modernizací, rozložení nábytku, či nachystání vašeho bydlení.

Napište nám
Máte dotaz? Chcete nezávaznou kalkulaci?
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2023 - Projekční kancelář Praha - Ing. Filip Matoušek - používáním webu vyjadřujete souhlas s cookies a zásadami ochrany osobních údajů.