Co je to pasport stavby?

Pasport stavby objektu, domu i bytuMnoho našich klientů se setkává s termínem pasport stavby úplně poprvé, a proto se ptá, co je pasportizace? Zjednodušená dokumentace - pasport stavby, je důležitým stavebním dokumentem, obsahující nezbytné popisy stavby a další dílčí informace, vše dle vyhlášky č. 499/2006 Sb.. Stejně tak si pasporty můžete představit i jako výkresy s požadovanými rozměry, které se týkají právě vašeho objektu – domu či bytu, ale i staveb.

 

Proč je pasportizace objektů vhodná i pro vás?

Pasportizace objektů se může hodit ve chvíli, kdy se nedochovala původní stavební dokumentace, či vůbec nebyla zhotovena a vy potřebujete mít podklady v souvislosti s jednáním na úřadech, a to za různými účely. Ať už je váš budoucí cíl jakýkoliv, neváhejte nás kontaktovat. Společně probereme vaše aktuální požadavky, na základě kterých vám doporučíme správný postup a pochopitelně pasport stavby vyhotovíme.

 

Pasport objektu pro vás vypracujeme

  • Původní stavební dokumentace se nedochovala?
  • Budete nemovitost prodávat?
  • Potřebujete odstranit nesrovnalosti vzniklé digitalizací katastru?
  • Máte v plánu modernizaci a rekonstrukci?
  • Jednáte s úřady?
  • Potřebujete štítek energetické náročnosti?

 

To vše jsou situace, kdy můžete pasport objektu potřebovat. Díky našim zkušenostem a znalostem ho můžete mít rychle, jednoduše a v požadované kvalitě, vše dle vyhlášky 499/2006 Sb.. Není problém se domluvit na individuálním přístupu, jak s ohledem na vaše požadavky, tak termín a čas zaměření – včetně času po vaší pracovní době, či o víkendu. Stejně tak vás jistě zaujme i naše příznivá cena.

Precizní kvalita práce
Plnohodnotné stavební půdorysy za cenu jednoduchých schémat pro prohlášení vlastníka.
Časově se přizpůsobíme
Přijedeme mimo pracovní dobu večer, o víkendu nebo kdykoliv se to hodí vám.
Nejnižší ceny na trhu
Jsme jen malá firma s nízkými náklady a dlouhou praxí už od roku 2014.
Komplexní služby na jednom místě
Spolupracujeme se spolehlivými geodety a advokáty.

Vytvoříme pro vás jak pasport bytu, tak i pasport domu

Je jedno, k jakému objektu potřebujete tuto dokumentaci. Naše služby vám přijdou vhod, ať už potřebujete pasport bytu nebo pasport domu. Neváhejte a kontaktujte nás. Vše probereme telefonicky či emailem, i s ohledem na to, jaký passport budete požadovat.

 

Pasport budovy zhotovíme v požadované kvalitě

Obvyklý pasport budovy či jakékoliv jiné stavby obsahuje dle vyhlášky 499/2006 Sb. průvodní a souhrnnou technickou, situační výkresy, základní půdorysy - doplněné o řezy a pohledy. Taková pasportizace budov v prvotřídní kvalitě bude připravena i pro vás, v případě objednání našich služeb.

 

Jak vypadá náš pasport bytu:

Pasport stavby domu, budovy i bytu - zjednodušená dokumentace

Napište nám
Máte dotaz? Chcete nezávaznou kalkulaci?
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024 - Projekční kancelář Praha - Ing. Filip Matoušek - používáním webu vyjadřujete souhlas s cookies a zásadami ochrany osobních údajů.