Projektová dokumentace pro ohlášení stavby

Projektová dokumentace pro ohlášení stavbyPlánujete stavět? Pokud ano, je nezbytností dodat na stavební úřad příslušné dokumenty. Nemáte je? Ochotně je pro vás zpracujeme.

 

Dokumentace pro ohlášení stavby bude splňovat všechny náležitosti

Každá dokumentace pro ohlášení stavby musí splňovat požadavky a náležitosti, které najdete především ve vyhlášce č. 499/2006 sb. Vyhláška o dokumentaci staveb. Jelikož jsme profesionálové v oboru, dokážeme vám dokumentaci zpracovat tak, aby požadavkům stavebního úřadu vyhovovala a další kroky byly z jeho strany realizovány v co nejkratším časovém horizontu.

 

Naše projektová dokumentace k ohlášení stavby se hodí pro zkrácená řízení

Ne u všech staveb je nutné žádat plnohodnotné stavební povolení. Je možnost absolvovat i takzvaná zkrácená řízení, v rámci kterých bude nezbytností právě projektová dokumentace k ohlášení stavby, kterou vám zpracujeme. Nejste si jisti, co přesně budete potřebovat? Nebo chcete naši službu přímo poptat? Ozvěte se nám a vše prokonzultujeme.

 

Proč zvolit nás?

  • Výstupem naší práce bude dokumentace s autorizačním razítkem a se všemi náležitostmi dle vyhlášky č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb, kterou můžete odevzdat na Váš stavební úřad.
  • Máme zkušenosti z oboru a rádi poradíme.
  • Nabízíme lidský a profesionální přístup.
  • Nižší cena než u konkurence.
Napište nám
Máte dotaz? Chcete nezávaznou kalkulaci?
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024 - Projekční kancelář Praha - Ing. Filip Matoušek - používáním webu vyjadřujete souhlas s cookies a zásadami ochrany osobních údajů.