Projektová dokumentace pro stavební povolení

Projektová dokumentace pro stavební povoleníChystáte se stavět? A vzhledem k povaze stavby není možné projít zkráceným řízeným a bude nutné požádat si o stavební povolení? Pokud ano, je jedním z nezbytných podaných dokumentů projektová dokumentace pro stavební povolení. Nemáte ji? Zpracujeme ji pro vás. Rychle, levně a profesionálně.

 

Naše dokumentace pro stavební povolení má všechny náležitosti

Je mnoho věcí, které musí dokumentace pro stavební povolení mít. Příkladem je hlavně projektová dokumentace dle vyhlášky 499/2006 sb., která detailně charakterizuje celou stavbu. K tomuto je nutné přiložit ještě řadu dalších dokumentů, které souvisí se stanovisky vlastníků či dotčených orgánů a řada dalších věcí. Dokumentaci pro stavební povolení pro vás zpracujeme v nejkratším možném čase.

 

Projektová dokumentace ke stavebnímu povolení

Právě ta je základem našich služeb. Jedním z požadavků současných zákonů je to, že musí být zpracovaná autorizovaným projektantem. Díky našim zkušenostem máte jistotu, že bude zpracována s ohledem na požadavky zákona, v prvotřídní kvalitě, rychle, a za dobrou cenu. Neváhejte a kontaktujte nás.

 

Proč zvolit nás?

  • Výstupem naší práce bude dokumentace s autorizačním razítkem a se všemi náležitostmi dle vyhlášky č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb, kterou můžete odevzdat na Váš stavební úřad.
  • Máme zkušenosti z oboru a rádi poradíme.
  • Nabízíme lidský a profesionální přístup.
  • Nižší cena než u konkurence.
Napište nám
Máte dotaz? Chcete nezávaznou kalkulaci?
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024 - Projekční kancelář Praha - Ing. Filip Matoušek - používáním webu vyjadřujete souhlas s cookies a zásadami ochrany osobních údajů.