Co je to projektová dokumentace?

Plánujete stavbu? Potom se s tímto pojmem jistě setkáváte. Projektová dokumentace je soubor dvojrozměrných schémat, stejně jako výkresů, ke kterým patří i rozsáhlá textová část, která slouží jako popis samotné stavby či stavebního procesu. Vše dle vyhlášky 499/2006 sb..

 

Stavební dokumentace je dnes nezbytností

Každá realizovaná stavba, ale například i různé rekonstrukce, dnes musí být realizovány právě podle projektové dokumentace. I proto je třeba, aby stavební dokumentace byla zhotovena dříve, než se pustíte do práce. Jak na to? Kontaktujte nás a zajistíme v tomto ohledu vše potřebné, co s vypracováním dané dokumentace přímo souvisí a co vyžaduje zákon.

 

Naše výkresová dokumentace je nejenom pro odborníky

Unikátem našich služeb je to, že výkresová dokumentace a jednotlivé výstupy jsou dobře čitelné i samotnými laiky. Mohou vám díky tomu pomoci i při vašich vlastních stavebních úpravách, rekonstrukcích nebo při plánování nového rozložení bytu. Cena za zpracování projektové dokumentace nebo různých dílčích součástí je u nás nízká. Ozvěte se nám, vše společně probereme a domluvíme se na dalším postupu.

Napište nám
Máte dotaz? Chcete nezávaznou kalkulaci?
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2023 - Projekční kancelář Praha - Ing. Filip Matoušek - používáním webu vyjadřujete souhlas s cookies a zásadami ochrany osobních údajů.