Ceník projekčních (projektových prací)

Ceník projekčních pracíChcete vědět, jaká je cena našich prací? Vše je individuální a záleží na konkrétní službě nebo velikosti bytu, domu, nebo stavby. Abyste se lépe zorientovali v našich cenách, připravili jsme pro vás orientační nacenění našich hlavních služeb.

 

Hledáte náš ceník zaměřovacích a projekčních prací u větších zakázek?

Potřebujete zaměřit 3 a více bytů, popřípadě i nebytových prostor a to v rámci např. jednoho panelového objektu? V takovém případě vás náš ceník projekčních prací výrazně potěší. Cena činí 1 000 Kč za jeden byt. V ceně jsou zahrnuty tyto služby:

 

Jaký je ceník zaměřovacích a projektových prací u menších objednávek?

Potřebujete zaměřit méně než 3 byty? Kontaktujte nás a společně probereme vaše požadavky a sdělíme vám přibližnou cenu. Ani zde se nemusíte obávat, že by byl ceník projektových prací u malých objednávek spojený s vysokou cenou. Právě naopak.

 

Napište si o další kalkulace, nebo nám zavolejte

Potřebujete zaměřit atypické prostory? Zhotovit různé druhy výkresů? Realizovat jiné projekční činnosti? Napište, nebo zavolejte. Zde již jde o poměrně individuální služby, které nelze tak snadno nacenit bez kratší individuální konzultace. Ani zde se však vysokých cen bát nemusíte.

Napište nám
Máte dotaz? Chcete nezávaznou kalkulaci?
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024 - Projekční kancelář Praha - Ing. Filip Matoušek - používáním webu vyjadřujete souhlas s cookies a zásadami ochrany osobních údajů.