Děkujeme našim skvělým zákazníkům

Velmi ochotný, precizní a profesionální přístup, rychlý výsledek. Moc díky!
Filip Smoljak
Děkuji Ing. Matouškovi, za rychlou a kvalitní práci při zaměření a následném zhotovení podkladů pro přihlášení vlastníka. Vše proběhlo k naprosté spokojenosti. S pozdravem H.Novotný Spurna
H.Novotný Spurna
Děkuji za vstřícnost a ochotu, s dosavadním průběhem jsem spokojen, zaměření provedeno, s geodetem dobrá komunikace, ještě jednou d ě k u j i.
Pavel Drobný
Pan Ing. Filip Matoušek pro nás zpracovával projektovou dokumentaci ohlášení stavby. Spolupráce proběhla zcela podle našich představ, zejména bychom chtěli vyzdvihnout flexibilní přístup a ochotu. Jeho služby mohu rozhodně doporučit.
Ing. Miroslav Tůma, Ph.D.
Skvělá spolupráce, vstřícnost a ochota. Výsledný pasport stavby zcela předčil naše očekávání. Mockrát děkujeme :-) Mezihorákovi
Mudr. Katarína Mezihoráková
Pan inženýr Matoušek zpracoval pro mě zaměření bytu, vše proběhlo v naprostém pořádku, velice rychlá a příjemná komunikace, dodržení domluveného terminu a cena za služby dle dohody. Mohu jen doporučit!!! Rousek Jan
Jan Rousek
Pan Matoušek zpracovával pro mě stavební dokumentaci k výstavbě rodinného domu, vše proběhlo v naprostém pořádku, velice rychlá a příjemná komunikace, dodržování domluvených terminu a ceny je u něho samozřejmosti, profesionální přistup k celému procesu, jeho služby můžu jen doporučit!!!
Alexandr Evseev
Pan inženýr Matoušek zpracovával pro naše nově vznikající SVJ geodetické podklady pro Prohlášení vlastníka. Vše proběhlo na výbornou. Po profesionální i lidské stránce má skvělý přístup, díky němu pro nás bylo tohle "papírování" příjemnou zkušeností. Za SVJ děkuji a pana Matouška určitě doporučuji. Ing. Eliška Freemanová, předsedkyně výboru SVJ
Ing. Eliška Freemanová
Chtěla bych ocenit velmi ochotný a milý přístup pana Ing Matouška. Vše na čem jsme se dohodli bylo splněno v termínu za domluvenou cenu. Služby této projekční kanceláře budu ráda doporučovat i dále.
Denisa Jahnlová
Velice spokojená, ochota, komunikace...rychlé jednání. Doporučuji
Katka Linhartová
Služby p. Matouška můžu jen doporučit. Profesionální jednání, rychlá a bezproblémová komunikace. Vše co jsem si vymyslela dokázal skvěle zpracovat, tak aby to bylo podle mého a zároveň to bylo funkční. Z projektu jsme byli nadšení. Těšíme se na další spolupráci.
Petra Ungermannová
Sympatický a pohodový pán. Profesionální přístup, s jakým jsem se dlouho nesetkala. Vše dodáno v termínu a za skvělé ceny. Vřele doporučuji!
Marta Zamrazilová
Potřebovala jsem zaměřit nemovitost a byla jsem ve velké časové tísni. A pan Matoušek zareagoval prakticky obratem. Plně se přizpůsobil mým časovým možnostem a vše proběhlo v termínu, k mé největší, spokojenosti. I cena byla více než vstřícná. Vřele doporučuji, protože profesionálů s lidským přístupem, jako je pan Matoušek, je bohužel jako šafránu. Proto bych ještě jednou ráda touto cestou panu Matouškovi poděkovala. A vřele doporučuji!! S pozdravem Kuželková
Veronika Kuželková
Na pana inženýra Matouška jsem se obrátila s žádostí o zpracování projektové dokumentace k dodatečné výstavbě sklepních kójí na garážových stáních v bytovém domě. S přístupem pana Matouška jsem nad míru spokojená. Tímto bych mu chtěla moc poděkovat za rychlé dodání dokumentace a hlavně za příjemnou a lidskou komunikaci.
Ing. Tereza Podávková
Na pana inženýra Matouška jsem se obrátila v záležitosti zaměření staršího bytu v centru Prahy, u kterého se zjistilo, že výměra zapsaná na katastru neodpovídá výměře uvedené realitní kanceláří. Pan Matoušek byl velice příjemný a ochotný s vyšel mi maximálně vstříc ohledně termínu, který byl jinak vskutku šibeniční. Děkuji touto cestou ještě jednou, do budoucna přeji hodně úspěchů a velké množství spokojených zákazníků.
Darina Keller
Na pana Ing. Filipa Matouška jsem se obrátila se žádostí o zpracování stavební dokumentace ve složitém realitním případu, kde klient neměl v katastru nemovitostí zapsánu existující stavbu na svém pozemku. Jednalo se tedy o tzv. černou stavbu. Pan Ing. Matoušek nejenže zpracoval příslušnou stavební dokumentaci v krátkém čase a za příznivou cenu, ale i dobře poradil, jak celou záležitost vyřešit v souladu se stavebními předpisy, zákonem a v koordinaci s příslušnými úřady ke zdárnému zápisu stavby do katastru nemovitostí a především ke spokojenosti mého klienta. Pan Ing. Matoušek mi velmi pomohl a v budoucnu se na něj jistě budu dál s důvěrou obracet.
Lenka Formanová, realitní makléřka RE/MAX Alfa.
Pan inženýr Matoušek mi zpracoval unikátní projekt rekonstrukce rodinného domu. Po telefonické domluvě mi svou flexibilitou vyšel vstříc s brzkým termínem osobní schůzky, který zcela přizpůsobil mému nabitému pracovnímu programu. Přestože jsem na návrh rekonstrukce nespěchala, proběhlo vypracování projektu neskutečně rychle. Profesionálně do návrhu zakomponoval všechny mé požadavky, vstřícně poradil, prošel se mnou různé eventuality a navrhnul dvě konečné varianty řešení stavby. Takhle bych si představovala každou spolupráci. Vřele doporučuji.
MUDr. Mgr. Barbora Englcová, MBA
Spolupráce proběhla zcela bez výhrad od poptávky až po dokončení. Kladně hodnotíme především rychlou reakci, komunikaci, časovou osu i kvalitu zpracování výstupu.
Tomáš Wildt, Head of Commercial VIHOREV.INVESTMENTS SE
Vlastníme několik nemovitostí, při koupě bytů jsem objednávala zaměření bytů v starších domech a výkresy skutečných stavů u pana Ing. Filipa Matouška, vždy se vyplatilo. Poctivá práce, dodržování termínů, rychlá zpětná vazba, přijatelné ceny – to jsou důvody, proč se obracím na pana Ing. F. Matouška. Doporučuji.
Ellen Navrátilová
V loňském roce jsme zadali této projektové kanceláři zakázku na zpracování projektové dokumentace k dodatečnému schválení přistavby rodinného domu. Prace byla provedena vysoce profesionálně, v perfektní kvalitě. Vsechny dohodnuté termíny byly přesně dodrženy. Byli jsme velice spokojeni s příjemným a ochotným přístupem pana Ing. Matouška, který odvedl práci na vysoce profesionální úrovni. Spolupráci s touto firmou můžeme vřele doporučit.
Manželé Dvořákovi, Praha
Vážený pane Matoušek, byl jsem spoluzadavatelem a konzultantem při zpracování stavebních výkresů bytového domu v Praze 6 jako podkladu k převedení na formu SVJ. Prvou částí projektových prací bylo podrobné zjištění stávajícího stavu pro zpracování výkresů jednotek a ostatních společných částí domu. Výsledné dílo včetně výkresové části obsahovalo i přesné rozlohy jednotek v sestavě pro žádost o zápis nového SVJ na Katastrálním úřadu. Termín předání díla byl dodržen, smluvená odměna fakturována, dílo splnilo zadání. Děkuji.
R.S.
Práci pana Ing. Filipa Matouška mohu jen doporučit. Sám mi projektoval stavbu rodinného domu. Vše rychle, bez problémů s dobrými nápady a smyslem pro detail.
Pavel Mareš
Dobrý den pane Matoušku, děkuji tímto nejen za dobře odvedenou práci, ale i trpělivost s vyhotovením našeho projektu. S pozdravem Jiří Nový.
Jiří Nový
Super krásný přístup, jsem velmi spokojená.
S. A.
Spoluprace byla výborná.
Vlasta Lauermannová

Ukázka našeho půdorysu

Zaměření skutečného stavu stavby - půdorys

Ukázka našeho pasportu stavby

Pasport stavby domu, budovy i bytu - zjednodušená dokumentace
Napište nám
Máte dotaz? Chcete nezávaznou kalkulaci?
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2023 - Projekční kancelář Praha - Ing. Filip Matoušek - používáním webu vyjadřujete souhlas s cookies a zásadami ochrany osobních údajů.