Děkujeme našim skvělým zákazníkům

Na pana inženýra Matouška jsem se obrátila s žádostí o zpracování projektové dokumentace k dodatečné výstavbě sklepních kójí na garážových stáních v bytovém domě. S přístupem pana Matouška jsem nad míru spokojená. Tímto bych mu chtěla moc poděkovat za rychlé dodání dokumentace a hlavně za příjemnou a lidskou komunikaci.
Ing. Tereza Podávková
Na pana inženýra Matouška jsem se obrátila v záležitosti zaměření staršího bytu v centru Prahy, u kterého se zjistilo, že výměra zapsaná na katastru neodpovídá výměře uvedené realitní kanceláří. Pan Matoušek byl velice příjemný a ochotný s vyšel mi maximálně vstříc ohledně termínu, který byl jinak vskutku šibeniční. Děkuji touto cestou ještě jednou, do budoucna přeji hodně úspěchů a velké množství spokojených zákazníků.
Darina Keller
Na pana Ing. Filipa Matouška jsem se obrátila se žádostí o zpracování stavební dokumentace ve složitém realitním případu, kde klient neměl v katastru nemovitostí zapsánu existující stavbu na svém pozemku. Jednalo se tedy o tzv. černou stavbu. Pan Ing. Matoušek nejenže zpracoval příslušnou stavební dokumentaci v krátkém čase a za příznivou cenu, ale i dobře poradil, jak celou záležitost vyřešit v souladu se stavebními předpisy, zákonem a v koordinaci s příslušnými úřady ke zdárnému zápisu stavby do katastru nemovitostí a především ke spokojenosti mého klienta. Pan Ing. Matoušek mi velmi pomohl a v budoucnu se na něj jistě budu dál s důvěrou obracet.
Lenka Formanová, realitní makléřka RE/MAX Alfa.
Pan inženýr Matoušek mi zpracoval unikátní projekt rekonstrukce rodinného domu. Po telefonické domluvě mi svou flexibilitou vyšel vstříc s brzkým termínem osobní schůzky, který zcela přizpůsobil mému nabitému pracovnímu programu. Přestože jsem na návrh rekonstrukce nespěchala, proběhlo vypracování projektu neskutečně rychle. Profesionálně do návrhu zakomponoval všechny mé požadavky, vstřícně poradil, prošel se mnou různé eventuality a navrhnul dvě konečné varianty řešení stavby. Takhle bych si představovala každou spolupráci. Vřele doporučuji.
MUDr. Mgr. Barbora Englcová, MBA
Spolupráce proběhla zcela bez výhrad od poptávky až po dokončení. Kladně hodnotíme především rychlou reakci, komunikaci, časovou osu i kvalitu zpracování výstupu.
Tomáš Wildt, Head of Commercial VIHOREV.INVESTMENTS SE
Vlastníme několik nemovitostí, při koupě bytů jsem objednávala zaměření bytů v starších domech a výkresy skutečných stavů u pana Ing. Filipa Matouška, vždy se vyplatilo. Poctivá práce, dodržování termínů, rychlá zpětná vazba, přijatelné ceny – to jsou důvody, proč se obracím na pana Ing. F. Matouška. Doporučuji.
Ellen Navrátilová
V loňském roce jsme zadali této projektové kanceláři zakázku na zpracování projektové dokumentace k dodatečnému schválení přistavby rodinného domu. Prace byla provedena vysoce profesionálně, v perfektní kvalitě. Vsechny dohodnuté termíny byly přesně dodrženy. Byli jsme velice spokojeni s příjemným a ochotným přístupem pana Ing. Matouška, který odvedl práci na vysoce profesionální úrovni. Spolupráci s touto firmou můžeme vřele doporučit.
Manželé Dvořákovi, Praha
Vážený pane Matoušek, byl jsem spoluzadavatelem a konzultantem při zpracování stavebních výkresů bytového domu v Praze 6 jako podkladu k převedení na formu SVJ. Prvou částí projektových prací bylo podrobné zjištění stávajícího stavu pro zpracování výkresů jednotek a ostatních společných částí domu. Výsledné dílo včetně výkresové části obsahovalo i přesné rozlohy jednotek v sestavě pro žádost o zápis nového SVJ na Katastrálním úřadu. Termín předání díla byl dodržen, smluvená odměna fakturována, dílo splnilo zadání. Děkuji.
R.S.
Práci pana Ing. Filipa Matouška mohu jen doporučit. Sám mi projektoval stavbu rodinného domu. Vše rychle, bez problémů s dobrými nápady a smyslem pro detail.
Pavel Mareš
Dobrý den pane Matoušku, děkuji tímto nejen za dobře odvedenou práci, ale i trpělivost s vyhotovením našeho projektu. S pozdravem Jiří Nový.
Jiří Nový
Super krásný přístup, jsem velmi spokojená.
S. A.
Spoluprace byla výborná.
Vlasta Lauermannová

Ukázka našeho půdorysu

Zaměření skutečného stavu stavby - půdorys

Ukázka našeho pasportu stavby

Pasport stavby domu, budovy i bytu - zjednodušená dokumentace
Napište nám
Máte dotaz? Chcete nezávaznou kalkulaci?
Odesláním souhlasíte se
zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2021 - Projekční kancelář Praha - Ing. Filip Matoušek - používáním webu vyjadřujete souhlas s cookies a zásadami ochrany osobních údajů.