tel: +420 605 274 112    e-mail:info@filipmatousek.cz

line O nás Ceník Kontakt
image

CO JE PROHLÁŠENÍ VLASTNÍKA?

Prohlášení vlastníka je právní úkon majitele budovy nebo konkrétního bytu, který je vložený do katastru nemovitostí. Díky němu je možné přesně vyčlenit jednotlivé jednotky, společné prostory a další součásti bytu.

Prohlášení vlastníka dokážeme zpracovat pro každého majitele bytu

Primárně je prohlášení vlastníka spojeno s vlastnictvím bytu, v rámci kterého je přesně stanoveno, jak byt vypadá, jaká je jeho velikost a všechny další podstatné věci. V případě zájmu o vypracování nás neváhejte kontaktovat.

Umíme i prohlášení vlastníka společenství vlastníků

I toto vám zvládneme zpracovat. I zde je třeba říci, že prohlášení vlastníka společenství vlastníků je nezbytností. Jedná se hlavně o dobu, kdy jsou jednotlivé družstevní byty odprodávány a správa objektu je realizována společenstvím, které tvoří vlastníci jednotek. I zde je vymezení jednotek nutné.

Je skutečný stav jiný? Bude nutná změna prohlášení vlastníka

V souvislosti s různými úpravami, ale i s tím, že původní informace nebyly správné, může být z vaší strany požadována i změna prohlášení vlastníka. I v tomto případě můžete naše služby využít a mít v katastru zapsány bytové jednotky celé nemovitosti tak, aby vše odpovídalo skutečnosti.

Naše výkresy jsou unikátní!

Nechat si od nás vypracovat prohlášení vlastníka je spojeno nejenom s faktickou správností – na rozdíl od situace, kdy využijete vzor pro budovy z internetu. Unikátem našich výkresů je i to, že se nejedná jenom o nic neříkající schémata, které dodává naše konkurence. My v rámci prohlášení vlastníka dodáváme plnohodnotné půdorysy, včetně obsáhlé legendy. Nechybí v nich:

Díky tomu lze naše výkresy využít i kdykoliv v budoucnu. A to ať už budete potřebovat vyplnit formulář týkající se bytu, budete potřebovat jiný úkon v souvislosti s NOZ, stejně jako je můžete využít třeba při plánech vaší rekonstrukce, s ohledem na nové rozvržení, či umístění nábytku.

Proč zvolit nás?

Nezávazná poptávka

Vaše jméno:
Váš email:
Text zprávy: